fbpx
Home Ekonomi Altın fiyatları için kritik gün! Yükseliş sürecek mi? 13 Ekim gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Canlı alın fiyatı!
Altın fiyatları için kritik gün! Yükseliş sürecek mi? 13 Ekim gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Canlı alın fiyatı!

Altın fiyatları için kritik gün! Yükseliş sürecek mi? 13 Ekim gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? Canlı alın fiyatı!

by Para Editor



Altın fiyatlarında yükseliş sürecek mi? 1900 dolar bandından 1750 seviyelerine düşen ons altın haberin yazıldığı dakikalarda 1776 seviyesinde işlem görüyor. Küresel piyasalarda yaşanan gelişmeleren kaynaklı dalgalı seyir izleyen ons altında yükselişin sürüp sürmeyeceği merak ediliyor. Bu kapsama gözler bugün açıklanacak ABD enflasyon verisine çevrildi. Peki, altın fiyatları yükselecek mi? 13 Ekim gram, çeyrek, tam altın fiyatları ne kadar? İşte son gelişmeler…

ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK Mİ?

Analistler, bugün ABD’de açıklanacak enflasyon verileri ve ABD Merkez Bankası’nın (Fed) toplantı tutanakları öncesinde altının ons fiyatının sınırlı da yükseliş eğiliminde hareket ettiğini söyledi. Enflasyon verisinin açıklanmasının ardından altın fiyatları yönünü belirleyecek. Enflasyon verisi açıklanır açıklanmaz son gelişmeleri ahaber.com.tr’den takip edebilirsiniz.

ALTIN FİYATLARI UZMAN YORUMLARI

Altın fiyatları ne olacak? Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? İşte 13 Ekim tarihli altın fiyatları ile ilgili uzman yorumları:



Source link

Related Posts

Leave a Comment